MYWEB - Measuring Youth Well-Being

Szakmai vezető: Murányi István

• Magyar cím: MYWEB - Az ifjúság jólétének felmérése
  • Szerződés típusa: FP7-SSH-2013
  • Projekt leírása: A projekt célja, hogy az European Longitudinal Study for Children and Young People (ELSCYP) megvalósíthatóságát értékelje tudományos és politikai szempontokat egyaránt figyelembe véve. Ezeknek a szempontoknak a kiegyensúlyozottsága biztosítja azt, hogy egy módszertanilag megalapozott és megvalósítható értékelési módszertan kerül kialakításra a projekt keretében. Ez a kísérleti tanulmány hat országban kerül vizsgálatra helyszíni empirikus tapasztalatok alapján, mely bizonyíthatja az ELSCYP működőképességét. Emellett a projekt megpróbálja összekapcsolni az érdekelt felek széles rétegét, beleértve a politikai döntéshozókat is európai, tagállami és regionális szinten egyaránt.
  • Projekt időtartama: 2014.03.03 – 2016.09.02
  • Projekt összköltsége: 172.475 (EUR)
  • Kutatás típusa: Alapkutatás
  • Konzorcium adatai:
    • Főpályázó: The Manchester Metropolitan University (MMU)
    • Konzorciumi partnerek:
      • THE CHANCELLOR, MASTER AND SCHOLARS OF THE UNIVERSITY OF CAMBRIDGE
      • UNIVERSITY OF ESSEX
      • CRRC GEORGIA NON-ENTREPRENEURIAL (NON-COMMERCIAL)
      • INSTITUTO UNIVERSITARIO DE LISBOA
      • UNIVERZITA SV CYRILA A METODA V TRNAVE